O nás

Náš příběh, naše filozofie, naše láska k jídlu

Vaříme vaše oblíbené italské speciality
Manager David Fott a jeho team pro vás připravují moderní italskou kuchyni . S respektem k tradičním postupům se nebojí využít nejmodernějších gastronomických metod, aby dosáhli dokonalé chuti. Výsledkem je skvělé a elegantní italské menu postavené na sezonních a lokálních surovinách.

"Zapomeňte na obyčejné schůzky a oslavy – vstupte do světa Restaurace 2Baldies, kde se vaše chutě a důležité životní události stávají nezapomenutelnými zážitky. Naše restaurace není pouze místem, kde si užijete romantickou schůzku s vaší blízkou osobou nebo oslavíte důležitý mezník ve svém životě. Je to místo, kde se vaše obchodní jednání a setkání s kolegy promění v kulinářskou dobrodružnou jízdu.

Náš prostor je protkán akční atmosférou, která vám přinese vzrušující chuťové zážitky a úchvatné vůně. Každý pokrm, který pro vás připravujeme, je oknem do světa italské gastronomie, která vás ohromí svou autentičností a lahodností. Zarezervujte si své místo u stolu a nechte se unést do světa, kde se chuť a význam spojují, a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky."

Manager David Fott